KONTAKTA OSS PÅ HÄRINGE

Kontakta oss på Häringe
lejon, slott

Sofie Seitamo Mijac

  • VD

    sofie.seitamo.mijac@haringeslott.se

verkshetschef

Rikard Lindqvist

  • Verksamhetschef

    rikard.lindqvist@haringeslott.se

papper, ekonomi

Anna-Maria Jansson

  • Ekonomichef

    anna-maria.jansson@haringeslott.se

rödbeta, kök, middag

Richard Rymer-Rythén

  • Kökschef

    koket@haringeslott.se

hundvänligt slott

Rebecka Rolandsson

  • Mötesrådgivare / Utesälj

    rebecka.rolandsson@haringeslott.se

Konferenssälj

Rebecca Mariella

  • Mötesrådgivare & innesälj

    rebecca.mariella@haringeslott.se

Marie Lycke

Marie Lycke

  • Innesälj

    marie.lycke@haringeslott.se

cat

Elinore Längquist

  • Reception- och konferensansvarig

    elinore.langquist@haringeslott.se

Marknadsföring

Pontus Fredriksson

  • PR / Marknadsföring

    pontus.fredriksson@haringeslott.se

hov

Hovmästare

  • hov@haringeslott.se

info, hotell

Receptionen Privatbokning

  • info@haringeslott.se

    08-504 204 40

konf.

Konferensbokning

  • bokningen@haringeslott.se

    08-504 204 40

TA DEL AV VÅRA NYHETER OCH ERBJUDANDEN


You are now subscribed